ژلیش ناخن ، ترمیم ناخن و کاشت ناخن در سالن زیبایی سهیلا صابری

همه ما خانم‌ها دوست داریم که دست‌هایی زیبا داشته باشیم. باید این واقعیت را قبول کرد که ناخن‌ها یکی از مهم‌ترین عناصر در زیبایی دست‌ها به‌حساب می‌آیند. ژلیش ناخن باعث می‌شود که ما همیشه ناخن‌هایی مرتب و تمیز داشته باشم. شما نمی‌دانید که کاور و ژلیش ناخن چطور است و چه مشخصاتی دارد؟ نگران نباشید ما در ادامه این موضوع را شرح داده‌ایم.

مشخصات ژلیش ناخن

اگر بخواهیم مشخصات ژلیش ناخن را شرح دهیم، باید بگوییم لاک‌هایی هستند که از روی ناخن پاک نمی‌شوند، لب پر نخواهند شد و ماندگاری بالایی دارند. خانم‌های خانه‌دار همیشه از یک مشکل رنج می‌برند که هنگام انجام دادن کارهای خانه، لاک ناخن‌هایمان لب پر می‌شود.

خوب باید بگوییم که لاک‌های معمولی ماندگاری بالایی ندارد. در کاور و ژلیش ناخن از لاک ژل استفاده می‌کنند. این لاک‌ها به‌وسیله دستگاه‌های UV روی ناخن خشک می‌شوند و به همین دلیل ماندگاری آن‌ها بالا است. این ماندگاری بالا باعث می‌شود که به‌سادگی از روی دست پاک نشوند و دیگر مشکلی با آن نداشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

آدرس

فلکه اول گوهردشت برج پارمیدا طبقه 2 واحد 205 سالن سهیلا صابری

تلفن : ٩١٣٠٠٠٤٠-٠٢٦

موبایل : ٠٩١٩١٠٠٤٠١٩

در واتساپ به ما پیام دهید :

مشاوره در واتساپ

اینستاگرام سهیلا صابری :

ویژگی‌های ژلیش ناخن

در مورد ویژگی‌های ژلیش ناخن باید به چند مورد بسیار مهم اشاره کنیم؛

  • ژلیش سه قسمت دارد که هر یک از آن‌ها به‌طور مجزا بر روی ناخن کشیده می‌شوند. در ابتدا بر روی ناخن‌ها بیس لاک ژل، زده و سپس در دستگاه خشک می‌شود. بعدازآن نوبت به ژل رنگی یا همان لاک ژل می‌رسد. این ژل همان رنگ لاک شما ست و خودتان آن را انتخاب می‌کنید. درنهایت هم تاپ ژل (تاپ کت) زده می‌شود و لاک ژل را تثبیت می‌کند.
  • قبل از زدن لاک ژل باید ناخن‌ها مانیکور شود، این کار باعث می‌شود که گوشت‌های اضافی دور ناخن از بین بروند، ناخن‌ها شکل بهتری داشته باشند و درنهایت شما ناخن‌هایی زیبا و مرتب خواهید داشت.
  • لاک ژل بعد از سه تا چهار هفته به ترمیم نیاز دارد. در زمان ترمیم ژلیش ناخن بازهم مراحل قبلی یعنی، مانیکور ناخن، بیس لاک ژل، لاک ژل و تاپ کت زده می‌شود.
  • کاور و ژلیش ناخن ارتباطی با کاشت ناخن ندارند، یعنی برای لاک ژل زدن لازم نیست که حتماً ناخن کاشت داشته باشید. این کار بر روی ناخن‌های طبیعی هم انجام می‌شود.
  • ماندگاری بالا از ویژگی‌های بارز لاک ژل است.
  • دقت داشته باشید که ژلیش کردن ناخن به‌سلامت آن‌ها هیچ آسیبی نمی‌رساند، زیرا سطح بالایی ناخن سوهان کشیده نمی‌شود.
  • ترمیم ژلیش ناخن هم مانند بار اول ماندگاری و زیبایی بالایی دارد.

قیمت ژلیش ناخن

یکی از مهم‌ترین سؤالاتی که در مورد کاور و ژلیش ناخن پرسیده می‌شود، قیمت آن است. همه ما دوست داریم قبل از انجام هر کاری به‌خصوص خدمات زیبایی، در مورد هزینه‌های آن اطلاعاتی داشته باشیم. هزینه ژلیش به کیفیت لاک ژلی که استفاده می‌شود، مهارت شخص ناخن کار، بلندی ناخن و همچنین مانیکور کردن ناخن قبل از انجام کار بستگی دارد.

آدرس

فلکه اول گوهردشت برج پارمیدا طبقه 2 واحد 205 سالن سهیلا صابری

تلفن : ٩١٣٠٠٠٤٠-٠٢٦

موبایل : ٠٩١٩١٠٠٤٠١٩

در واتساپ به ما پیام دهید :

مشاوره در واتساپ

اینستاگرام سهیلا صابری :

توجه داشته باید که برای ترمیم ژلیش ناخن هم باید همان هزینه را پرداخت کنید. به‌طورکلی هزینه ژلیش یک ناخن کمتر از کاشت ناخن است، درصورتی‌که همان زیبایی را برای شما به ارمغان می‌آورد.