مدل موی شینیون – با انتخاب شنیون، کارت ظرافت را بازی کنید!

مدل موی شینیون : بستن و یا جمع کردن موها از پشت با کش یا سنجاق از زمان های قدیم بخشی از دنیای مد بانوان بوده است. در یونان باستان، بستن مو برای زنان اهل آتن معمول بود. در دوران رنسانس نیز، آپدو(نوعی شینیون) دوران شکوفایی خودش را با ملکه الیزابت اول تجربه کرد و در آن زمان بسیار رواج پیدا کرد. امروزه بستن موی سر، برای زنان جزء جدایی ناپذیر آرایش محسوب می شود.

با شینیون در هر مهمانی می درخشید. 

شنیون چیست؟

در ساده ترین حالت “شینیون” بستن و جمع کردن موها از پشت سر بوسیله کش ، گیره یا سنجاق و حالت دادن آنها است. ریشه کلمه شینیون فرانسوی است Chignon و یکی از معمول ترین مدل های مو برای خانم ها است.

مدل موی شینیون مخصوصاً در مناسبت جشن و مهمانی ها محبوبیت دارد. هر چه موها بلندتر باشند شینیون کردن آنها راحت تر است. اگر موهای کوتاه تری دارید، می توانید از اکستنشن موی مصنوعی یا طبیعی که به صورت حرفه ای به مو های شما اضافه می شود به عنوان یک ترفند استفاده کنید. فرقی نمی کند چه رنگ مویی داشته باشد، شینیون همیشه شیک و باوقار به نظر می رسد. 

نکته: اگر صورت شما کمی گرد است و می خواهید آن را کشیده تر جلوه بدهید، همه موها را پشت سر جمع نکنید و اجازه بدهید چند تار مو روی صورتتان بیافتد.

شینیون
چند دسته تار مو روی صورت

انواع شینیون های پرطرفدار 

 • شینیون کلاسیک
 • خامه ای
 • عرب وحجیم
 • بوشینگ
 • حرارتی
 • نخی
 • حلزونی
 • و….

مشخصه های مهم یک شینیون حرفه ای

 • بـراشینگ صحیح مو و تشخیص درست نوع موی سر توسط آرایشگر
 • مدل شینیون با توجه بـه سلیقه مشتری، لباس مشتری، فرم سرو صورت و گردن،نوع مراسم و همچنین قد مشتری.
 • محکم بودن پایه شینیون در عین استفاده از سنجاق کم.
 • استفاده کامل از تکنیکـهای به روز شینیون در کنارهم.
 • استفاده از مواد مرغوب با برند معتبر

برای دریافت مشاوره رایگان شینیون همین حالا با ما تماس بگیرید

آدرس

فلکه اول گوهردشت برج پارمیدا طبقه 2 واحد 205 سالن سهیلا صابری

تلفن : ٩١٣٠٠٠٤٠-٠٢٦

موبایل : ٠٩١٩١٠٠٤٠١٩

در واتساپ به ما پیام دهید :

مشاوره در واتساپ

اینستاگرام سهیلا صابری :

تاثیر شینیون بـر ظاهر و قد

این نکته را مد نظر قرار دهید کـه یک شینیون مناسب تنها بـر روی چهره فرد تاثیر نمی گذارد. بسیاری از عروس خانم ها نگران آن هستنـد کـه اختلاف قد میان خود و همسرشان در مجلس عروسی کمتر بـه چشم بیاید. مسلما در کنار کفش پاشنه بلنـد، یک شینیون بالای سر شیک نیز می توانـد کمک زیادی بـرای پوشانـدن این اختلاف قد بکنـد. لازم بـه ذکر است کـه عروس خانم هایی کـه دارای قد بلنـد هستنـد نیز با مدل شینیون پایین سر می تواننـد اختلاف قد خود را با همسرشان کم کننـد. بـررسی مدل های شینیون عروس جدید و بـه روز نیز کمک زیادی در انتخاب نوع شینیون می کنـد.

اکستنشن موی اضافی در شینیون 

اگر یک مدل مویی زیبا را در ژورنال آرایشگاه عروس انتخاب می کنید ولی موهایتان حجم یا قد متناسب با آن را نـدارد مجبور بـه استفاده از اکستنشن مو می باشید.

انتخاب موی طبیعی : اول از همه اگر نیاز بـه استفاده از اکستنشن( روش اضافه کردن مو) دارید.پیشنهاد می کنیم از موی طبیعی و بـراق استفاده کنید تا موی مصنوعی. درست است کـه موی طبیعی گران تر است اما بـه علت بـراق بودن بیشتر وجذابیت بیشتر آن از این نوع مو استفاده کنید.

مویی را انتخاب کنید کـه سلامت موهای طبیعی تان را تحت تاثیر قرار نـدهد.

آماده سازی برای شینیون

بهترین زمان برای شنیون زمانی است که موها تازه شسته نشده باشند. اما می توان با مقداری شامپوی خشک چسبندگی بیشتری نیز در موها ایجاد کرد. مدل های بسیار زیادی برای شینیون وجود دارد. همه چیز امکان پذیر است، از شینیون ظریف گرفته تا مدل های بافته شده پیچیده تا استایل کژوال.

شیک، معمولی یا رمانتیک – تقریباً هیچ مدل مویی به اندازه شینیون همه کاره نیست. جای تعجب نیست که خانم های سلطنتی مانند کیت یا مگان نیز مدل موهای شیک شنیون شده را دوست دارند. 

برای یک جشن، علاوه بر لباس مناسب، مدل موی مناسب نیز ضروری است. چه کلاسیک باشد، چه سفت باشد یا با سنجاق شل، با شینیون موها همیشه عالی به نظر می رسند.

شینیون یک مدل موی کلاسیک و شیک است که می‌توانید به روش‌های مختلف آن را به گونه‌ای طراحی کنید که مناسب موقعیت‌های مختلف باشد – از مصاحبه شغلی گرفته تا قرارهای عاشقانه و یا مهمانی های دوستانه و… 

“این مدل موی کلاسیک هرگز از مد نمی افتد. در هر شرایطی شما را تعالی می بخشد و لباس شما را کامل می کند. پس با انتخاب شینیون، کارت ظرافت را بازی کنید.”

آیا میخواهید پیراهن مجلسی بپوشید و نمی دانید کدام مدل مو را انتخاب کنید؟ با گرفتن مشاوره از کارشناسان سالن زیبایی سهیلا صابری یک شینیون کوتاه ساده ،بلند یا بافته انتخاب کنید که شما را برای موقعیت‌های خاصتان عالی می‌کند. 

شما از مشاوره یک حرفه ای برای یافتن شینیون متناسب با رویداد خود بهره مند خواهید شد.

برای دریافت مشاوره رایگان شینیون همین حالا با ما تماس بگیرید

آدرس

فلکه اول گوهردشت برج پارمیدا طبقه 2 واحد 205 سالن سهیلا صابری

تلفن : ٩١٣٠٠٠٤٠-٠٢٦

موبایل : ٠٩١٩١٠٠٤٠١٩

در واتساپ به ما پیام دهید :

مشاوره در واتساپ

اینستاگرام سهیلا صابری :

در ادامه برخی از نمونه کار های شینیون سالن زیبایی سهیلا صابری را مشاهده بفرمایید