درباره …

درباره...

خانم سهیلا صابری از اساتید بنام و حرفه ای حال حاضر در کشور می باشند. ایشان پس از آموزش دروه های مقدماتی در تهران بخاطر عشق و علاقه ای که به زمینه آرایشگری داشتند دوره های تخصصی و حرفه ای را در مراکز و سمینارهای خارج از کشور و نزد اساتید آکادمیک و مطرح پیگیری نمودند.
از جمله هانری زادور ،استاد واژا ملقب به پدر شینیون جهان ، باباویسکی، رسلان تاتیانی ، آنجلیکا، سردار کامبارو، آناتولی، نیکلای ، نیک ایوانوف مدرس های بنام روسیه و امره،حوریا بایرام ، سیبل بیرجان، عدنان ، صالح … مدرس های بنام ترکیه و خانم شفق و حاجیاوا و آیان مدرس های آذربایجان از جمله اساتیدی بوده اند که به تعدد و دفعات در کوالالامپور و دبی و باکو و مسکو و استانبول و انتالیا و گرجستان و … که خانم صابری در تکمیل مهارت خود در آنها شرکت نمود.
همایش های داخلی ایشان به تعدد در تهران و سایر شهرستان ها برگزار شده و اسیج های خارج ازکشور ایشان در ترکیه، باکو و مالزی جزو سوابق ایشان می باشد.

بیوگرافی سهیلا صابری: میکاپ آرتیست خلاق، بیوتی بلاگر و مدرس بین المللی

در این مطلب به شرح زندگی سهیلا صابری یک بانوی جوان و پر افتخار ایرانی پرداخته‌ایم. کسی که در حرفه‌ی خود یکی از متخصص‌ترین افراد می‌باشد.

 

این که امروزه همه‌ی افراد اعم از مرد و زن قادرند بدون هیچ‌گونه آموزشی از حداقل اصول آرایشگری سر در بیاورند، ماحصل سال‌ها کار و فعالیت میکاپ آرتیست‌ها می‌باشد. گسترش فضای مجازی و ورود کسب و کارها به این فضا باعث شد که این هنر افزایش بیشتری پیدا کند. یکی از آرتیست‌های با تجربه و صاحب نام در این حوزه خانم سهیلا صابری است که کاملا تخصصی به انجام و آموزش مهارت‌های آرایشگری می‌پردازد.

سهیلا صابری کیست؟

سهیلا صابری یک میکاپ آرتیست، بیوتی بلاگر و مدرس ماهر و با تجربه است که توانسته در جوانی رویای کودکی خود را زندگی کند. سهیلا 19 مهر ماه در کرج به دنیا آمده و مانند خیلی از دخترهای دیگر از کودکی عاشق رنگ و لعاب وسایل آرایشی بود، با این تفاوت که او در این مسیر گام نهاد و روز به روز مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتری پشت سر گذاشت. او در حال حاضر در انواع لاین‌های زیبایی تخصص دارد و تجارب خود را در اختیار سایر علاقه‌مندان می‌گذارد. سهیلا صابری بر خلاف خیلی از بیوتی بلاگرهای اینستاگرام انواع و اقسام مدارک تخصصی آرایشگری و میکاپ را در رزومه خود دارد و انواع دوره‌های ایرانی و خارجی را شرکت کرده است.

بیوگرافی سهیلا صابری: میکاپ آرتیست خلاق، بیوتی بلاگر و مدرس بین المللی

کودکی‌های شیرین سهیلا

شاید بد نباشد که شرح دوران کودکی او را از زبان خودش بشنویم:

” از همان کودکی علاقه زیادی به آرایشگری داشتم. به حدی که بر خلاف تمام هم‌سن و سال‌هایم که به دنبال خاله بازی و آشپزی بودند من در آرایشگاه خیالی‌ام عروسک درست می‌کردم و موهایش را می‌بستم و در آخر نیز روش‌های خاص خودم را روی صورتش پیاده می‌کردم تا زیباتر از قبل شوند. این در حالی بود که من هیچ وسیله‌ی آرایشی خاصی در اختیار نداشتم و از میوه‌ها و گیاهان رنگ دار حیاط خانه‌مان رنگ‌ها و محصولات آرایشی طبیعی مورد نیازم را فراهم می‌کردم! بعضی وقت‌ها هم توری‌های روپشتی پذیرایی‌مان را روی سر هم بازی هایم می‌انداختم و آنها را تبدیل به عروس میکردم.”

” بعد از دیدن سریال هانیکو به حدی در نقش فرو رفته بودم که همیشه برای همبازی‌هایم شینیون می‌زدم. اما متاسفانه به خاطر تحصیلات این رویا تا مدتی در گوشه‌های ذهنم خاک خورد تا این که بالاخره پس از اتمام دوره‌ی ارشد در رشته مدیریت فناوری اطلاعات وارد این حرفه شدم و اولین مدرک آرایشگری‌ام را گرفتم. نکات آموزشی دوره‌ها را خیلی سریع یاد می‌گرفتم چرا که انگار از قبل آن‌ها را بلد بودم. به همین خاطر رشد و پیشرفت سریعی داشتم. سال دومی که به عنوان آرایشگر و میکاپ آرتیست فعالیت می‌کردم به عنوان مدرس روی استیج رفتم و به 350 نفر آموزش شینیون دادم. از همان جا بود که مطمئن شدم که رسالت من بیش از انجام خدمات آرایشگری است. از همین رو هر ساله تعداد زیادی همایش در شهرهای مختلف ایران و استیج­های خارجی در کشورهایی همچون مالزی، ترکیه، دبی و آذربایجان داشته ام.”

سهیلا صابری soheila saberi
سهیلا صابری

مدارک و دوره‌های تخصصی

سهیلا صابری در کنار خلاقیتی که دارد همواره اساتید دیگر را محترم می‌شمارد و برای یادگرفتن تکنیک‌هایشان وقت می‌گذارد و در کلاس‌های آموزشی آن‌ها شرکت می‌کند. چرا که معتقد است به عنوان مدرس باید پاسخگوی انواع سوالات هنرجویان باشد. برخی از مطرح‌ترین اساتید بین المللی که سهیلا در دوره‌های آن‌ها شرکت کرده است به ترتیب زیر هستند:

 • هانری زادور
 • استاد واژا ملقب به پدر شینیون جهان
 • باباویسکی
 • رسلان تاتیانی
 • آنجلیکا
 • سردار کامبارو
 • آناتولی
 • نیک ایوانوف از مدرس‌های بنام روسیه
 • امره، حوریا بایرام، سیبل بیرجان، عدنان و صالح از مدرس‌های بنام ترکیه
 • و خانم شفق و حاجیاوا و آیان از مدرس‌های آذربایجان
 • چندین دوره شینیون زیر نظر استاد جورج کات
 • دوره میکاپ با استاد الکانترا از برزیل
 • دوره‌ی میکاپ با استاد وایلا از برزیل
 • استاد الهه حاجی آوا از باکو

گواهی‌نامه‌ها و افتخارات

در این بخش از بیوگرافی سهیلا صابری می‌خواهیم به بررسی برخی از گواهی‌نامه‌ها و certificate های ایشان بپردازیم. زمانی که حرف از تخصص و شرکت در دوره می‌شود قطعا مهم‌ترین مسئله اثبات توانایی‌ها و نشان دادن مدارک خواهد بود. مدارک برخی از مهم‌ترین و معتبرترین دوره‌های آموزشی و تندیس‌های افتخاری او را می‌توان در بخشی از سایتش با همین عنوان مشاهده کرد.

سهیلا صابری

سهیلا صابری یکی از بانوان کارآفرین کشور

شخصیت سهیلا صابری و نبوغ وی موجب می‌شود تا او در هر جایی که است مدارج عالی را طی کند و به سطح بالایی برسد. به همین جهت همان‌طور که از زبان خودش هم شنیدیم دارای مدرک ارشد می‌باشد. در واقع او فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه آزاد قزوین است. تحصیلات دانشگاهی به ویژه رشته‌ی مدیریت فناوری به او کمک کرد تا به شیوه‌ی بهتری کسب و کار خود را مدیریت کند و تبدیل به یکی از کارآفرینان کشور شود.

بدیهی است که در جامعه‌ی امروزی ما، بحث شغل و درآمدزایی بانوان بسیار حائز اهمیت است. لذا فراهم کردن یک محیط امن و سالم برای خانم‌های خوش ذوق همیشه یکی از دغدغه‌های سهیلا صابری بوده و خواهد بود. در حال حاضر 20 نفر در سالن زیبایی ایشان در لاین های مختلف مشغول به کارند و در صورت امکان این تعداد باز هم بیشتر خواهد شد.

لاین های کاری سالن زیبایی سهیلا صابری

طیف گسترده‌ای از خدمات پوست، مو و زیبایی در سالن زیبایی سهیلا صابری انجام می‌شود. شاید بد نباشد که در بیوگرافی میکاپ آرتیست مورد نظر کمی بیشتر به حرفه و تخصص‌های کاری‌اش بپردازیم.

لاین تخصصی میکاپ (آرایش)

میکاپ تخصصی عروس در عروس سرای سهیلا صابری انجام می‌شود. محیطی مناسب و مملو از آرامش تا عروس‌ها بتوانند بدون هیچ مشکلی این روز مهم را سپری نمایند.

لاین تخصصی مو

لاین مو شامل خدمات شینیون ، اکستنشن و کراتین می‌باشد. با توجه به این که سهیلا صابری یک شینیون آرتیست و مدرس آن می‌باشد غالبا خانم‌ها تمایل دارند که حداقل یک‌بار هم که شده یک شینیون حرفه‌ای را با موهای خود تجربه نمایند. البته متقاضیان، هر مدل مویی که درخواست دهند برای آن‌ها انجام می‌شود، از مدل‌های باز گرفته تا بافت‌های ساده دخترانه.

کراتین مو مطابق با به روزترین متدها انجام می‌شود و تمام الزامات مورد نیاز برای جلوگیری از آسیب مو نیز رعایت می‌گردند. موهایی که برای اکستنشن به کار می‌روند نمونه‌های مختلفی دارند در نتیجه خانم‌ها می‌توانند تجربه داشتن انواع و اقسام موها را داشته باشند.

soheila saberi iranian beauty blogger

لاین تخصصی صورت

کلیه‌ی خدمات پاک‌سازی پوست و فیشال برای عروس‌ها و سایر افرادی که نیاز به پاک‌سازی عمیق پوست دارند در سالن سهیلا انجام می‌شود. با توجه به این که متخصصین سالن زیبایی سهیلا صابری با انواع مواد و دستگاه‌ها و به روز ترین متد های علمی آشنایی کامل دارند، پاک‌سازی را متناسب با پوست و میزان آسیب پذیری آن انجام می‌دهند و تجربه خوشایندی را در افراد در محیط سالن به وجود می‌آورد.

لاین تخصصی رنگ و لایت

رنگ و لایت دمده نمی‌شود و هم برای موهای کوتاه و هم بلند مناسب است. ضمن این که تغییرات زیادی را در رنگ و حالت صورت ایجاد می‌نماید. رنگ و لایت فانتزی که این روزها رواج بسیاری پیدا کرده‌ در برخی مواقع می‌تواند منجر به سوختگی بیش از حد مو شود. از همین رو باید از تکنیک‌ها و زمان مناسب نگه داشتن مواد بر مو اطلاع داشت تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

انتخاب درست متناسب با چهره

خیلی از آرایشگران آماتور در ابتدای کار نمی‌دانند که از چه رنگی در آرایش‌های خود استفاده کنند و برای صورت‌های گرد یا کشیده چه مدل مویی بزنند، یکی از مهم‌ترین مسائلی که صرفا با آموزش نمی‌توان انتقال داد. سهیلا صابری از جمله موفق‌ترین میکاپ آرتیست‌های کرج در زمینه انتخاب نوع آرایش است. غالبا کسانی که به او مراجعه می‌نمایند مشاوره‌های رایگان و دلسوزانه‌ای را دریافت می‌کنند تا در روزهای خوب زندگی‌شان، اعتماد به نفس بالاتری داشته باشند و بیشتر بدرخشند.

بیوتی بلاگری

بنا به درخواست خیلی از دوستان مبنی بر راه اندازی یک پیج اینستاگرامی در راستای آموزش برخی نکات و به نمایش گذاشتن نمونه کارها، سهیلا پیج اینستاگرامی خود را به آدرس soheila_saberi@ راه اندازی کرد. شینیون آرتیست ما، دارای مهارت بی نظیری در مهار مو و شکل دادن به آن می­باشد و برخی از نمونه کارهایش را به عنوان یک چالش و ویدئو اینستاگرامی منتشر کرده است.

آدرس سالن زیبایی سهیلا صابری

کرج، فلکه اول گوهردشت، برج پارمیدا، طبقه 7، واحد 701

آدرس وبسایت سهیلا صابری : https://soheilasaberi.com

کسانی که علاقه‌مند به استفاده از خدمات خانم صابری هستند، بایستی به سالن ایشان مراجعه نمایند. برای شرکت در دوره‌های آموزشی نیز می‌توانید از طریق اینستاگرام یا برقراری تماس با مجموعه، در مورد برگزاری دوره‌ها اطلاعات به دست آورید. سرکار خانم صابری به جوانان مشتاق این حوزه کمک زیادی می‌کند و تجارب خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.